.

این وبلاگ فقط جهت کمک به همکاران اطلاع رسانی میباشد وجنبه تبلیغاتی ندارد.

نمایشگاه اسناد

سلام با فرارسیدن یک صدمین سال روز تاسیس ثبت نمایشگاهی درسالن ٢ استانداری آذربایجان شرقی - تبریز بازگشایی شده است که برای عموم آزاد است.

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم

انا لله و انا الیه راجعون

اطلاع یافتیم جناب آقای حاج علی شهری پور پدر گرانقدر همکار عزیزمان آقای وحید شهری پور سردفتر محترم دفترخانه 96 گوگان به رحمت ایزدی پیوستند. از درگاه ایزد متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای خانواده محترم و بازماندگان آن مرحوم خصوصا همکار عزیزمان صبر و بردباری مسئلت داریم .ضمنا مجلس ترحیم آن مرحوم امروز پنجشنبه 25/1/90 از ساعت 17 الی 19 در مسجد آیت اله انگجی تبریز واقع در خیابان جمهوری اسلامی  برپاست .

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٠:۱٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٥ فروردین ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم

آیا این انصاف است؟؟؟؟؟

آیا انصاف است که سند قطعی با چنین مسئولیتی ١۵٠٠٠٠ریال و یک استعلام ثبتی که اول رایگان بعد ۴٠٠٠٠ ریال وقراراست  ٨٠٠٠٠ریال؟؟؟

90/01/22

کمیسیون تلفیق بودجه 90 تصویب کرد

محمد مهدی مفتح مخبر کمیسیون تلفیق لایحه بودجه با اشاره به ورود کمیسیون تلفیق به بخش احکام منابع درآمدی پس از پایان بررسی جدول منابع درآمدی لایحه بودجه گفت: براساس یکی دیگر از مصوبات کمیسیون تلفیق حکمی به لایحه بودجه اضافه شد که براساس آن میزان حق دریافتی نقشه های کاداستر( نقشه هوایی و حدود اربعه آن که بر عهده سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است) تعیین شد تا این طرح مهم در سراسر کشور اجرا شود.
    وی تاکید کرد: براساس این مصوبه مقرر شد در سال 90 برای گرفتن استعلام از سازمان ثبت، 80 هزار ریال و برای هر نقشه کاداستر 200 هزار ریال و برای واگذاری یکپارچه این نقشه یک میلیون و 500 هزار ریال از هر متقاضی از سوی سازمان ثبت دریافت شود که در مجموع از این بابت 60 میلیارد تومان به حساب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور واریز خواهد شد.
    مفتح همچنین از تصویب 525 میلیارد ریال درآمد اختصاصی سازمان هلال احمر از بابت دریافت حق نقشه های کاداستر از سازمان ثبت خبر داد. سخنگوی کمیسیون تلفیق درباره مصوبه دیگر این کمیسیون تصریح کرد: کمیسیون تلفیق همچنین مصوب کرد که در ازای واردات هر کیلو میوه و سبزی 500 ریال از وارد کننده اخذ شود که این موضوع در لایحه دولت نیز پیش بینی شده است.

منبع:روزنامه دنیای اقتصاد، مورخ 22/1/90، صفحه 6 (خبر)

http://irannotary.blogfa.com/post-609.aspx

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ فروردین ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم

بخشنامه رییس سازمان امور مالیاتی کشور

 

بخشنامه  رییس سازمان امور مالیاتی کشور

نظر به مصادف بودن مهلت تسلیم اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال 1389 با تعطیلات نوروز و با توجه به درخواست‌های مؤدیان محترم چهار مرحله فراخوانهای ثبت‌نام و اجرای مالیات بر ارزش افزوده و به منظور تکریم مؤدیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان بالاخص مؤدیان مشمول مرحله چهارم ثبت‌نام، بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده مقرر می‌دارد:

ادارات کل امور مالیاتی موظفند در مورد مؤدیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده مربوط به دوره چهارم مالیاتی (فصل زمستان) سال 1389 را تا پایان روز چهارشنبه مورخ 1390/01/31تسلیم کنند، امکان برخورداری از بخشودگی جرائم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای دوره مزبور و تأخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق تا تاریخ مذکور را در صورت درخواست کتبی برای مؤدیان فوق‌الذکر فراهم نمایند.

منبع : قلم سلیم وسایت سازمان مالیاتی https://www.evat.ir/

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۸:٠٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ فروردین ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم