.

این وبلاگ فقط جهت کمک به همکاران اطلاع رسانی میباشد وجنبه تبلیغاتی ندارد.

زمان ساعات کار

 

با تصمیم هیئت دولت ساعت کاری ادارات وبانکها در ماه مبارک رمضان تعیین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، این تصمیم در راستای بند (3) اصل (43)قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به منظور ایجاد زمینه لازم برای استفاده مطلوب کارکنان دولت از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان و به وجود آمدن فرصت مناسب برای خودسازی و بهره‌مندی از برکات عدیده این ماه شریف و نورانی، اتخاذ شده است

بر این اساس در کلیه استانها به استثنای تهران، فعالیت اداری، صبح‌ها با یک ساعت تاخیر شروع و در بعدازظهر نیز یک ساعت و نیم زودتر خاتمه می یابد.در تهران هم ساعت شروع فعالیت اداری ساعت نه (9) صبح و ساعت پایان کار چهارده و سی دقیقه (14:30) تعیین ‌شد. هرگونه فعالیت فوق برنامه قبل یا بعد از پایان ساعت کار انجام می شود. همچنین ساعات کار ادارات و بانکها در روزهای نوزدهم (19) و بیست و سوم (23) با یک ساعت تاخیر نسبت به سایر روزهای ماه مبارک رمضان شروع خواهد شد.

بر اساس این تصمیم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف شد ساعت فعالیت بانکها را به گونه‌ای تنظیم نماید که آغاز آن حداقل سی دقیقه قبل از شروع به کار ادارات و سازمانها باشد. هرگونه فعالیت فوق برنامه قبل و از آغاز ساعت کار یا بعد از پایان ساعت کار انجام می شود. همچنین بر اساس تصمیم هیئت وزیران برنامه ریزی ایاب و ذهاب کارکنان باید به طوری تنظیم گردد که راس ساعت مقرر در محل کار حضور داشته و در پایان راس ساعت معین محل کار خود را ترک نمایند.کسری کار ناشی از اجرای این تصویب نامه در ماه مبارک رمضان با رعایت سقف مقرر در قانون (44 ساعت در هفته) از طریق انجام دورکاری جبران خواهد شد.

http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=217835

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ٩:۱٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٩ تیر ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

اطلاعیه هیئت مدیره کانون سردفتران ودفتریاران

نظربه اینکه هیئت مدیره کانون ، با هدف مدیریت نمودن مشکلات موجود دستگاه کارت خوان دردفاتر و ایجاد هماهنگی بیشتر به منظور کم شدن بارمشکلات دفاتر دراین خصوص ، پیگیری های لازم را درکلیه مراجع ذیربط اعم ازسازمان ثبت اسناد واملاک کشور و بانک ملی ایران وشرکت سامان پرداخت الکترونیک دنبال می نماید ، لذا پیرو اولین جلسه برگزارشده دراین خصوص که گزارش آن برای شما ارسال گردید ، از کلیه همکاران گرامی درسراسر کشور درخواست می شود تا مشکلات اجرائی دستگاه pos را که در شش ماهه اخیر با آن مواجه بوده اند ، به صورت شفاف ومشخص و در صورت لزوم با شماره تراکنش اعلام فرمایند تا گزارش جمع آوری شده به سازمان ثبت اسناد واملاک کشور منعکس گردد.

همکاران محترم ، موارد مورد نظر خود را ازطریق صندوق پستی خود درپرتال کانون ، حداکثر تا تاریخ 20/4/91 فقط به مدیر سیستم ارسال فرمایند .

درخاتمه خواهشمند است به سایر همکارانی که بهر علت درپرتال کانون ثبت نام ننموده اند ، اعلام شود که موارد ومستندات خود را ازطریق فکس شماره  88706102 – 021 به کانون ارسال فرمایند.

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۸:٠٢ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم