.

این وبلاگ فقط جهت کمک به همکاران اطلاع رسانی میباشد وجنبه تبلیغاتی ندارد.

اطلاعیه برگزاری انتخابات جامعه سردفتران و دفتریاران

بسمه تعالی
اطلاعیه تشکیل مجمع عمومی عادی جامعه سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی آذربایجان شرقی
به اطلاع تمامی اعضای محترم ( سردفتران و دفتریاران اول اسنادرسمی استان) می رساند ؛ مجمع عمومی سالیانه جامعه سردفتران و دفتریاران استان آذربایجان شرقی در تاریخ 19/7/1391 روز چهارشنبه راس ساعت 4  بعد از ظهر در سالن اجتماعات جامعه تشکیل خواهد شد و دستور جلسه بشرح زیر می باشد:
1- استماع گزارش هیئت مدیره
2- برگزاری انتخابات هیئت مدیره
 3-تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت انتشار آگهی های جامعه
شرایط نامزد شدن برای عضویت در هیئت مدیره طبق اساسنامه جامعه بشرح زیر است:
الف : داشتن حداقل پنج سال سابقه سردفتری یا دفتر یاری اول .
ب : عدم گذراندن دوران تعلیق و انفصال در زمان ثبت نام و رای گیری .
ج : توانایی حضور منظم در جلسات هیئت مدیره .
د : معلق نبودن عضویت به دلیل عدم پرداخت حق عضویت
داوطلبین نامزدی در انتخابات، بایستی تقاضای کتبی خود ، بانضمام کپی ابلاغ سردفتری یا دفتریاری و کپی کارت ملی و فیش پرداخت حق عضویت سالهای 89 تا 91 را تا تاریخ 12/7/1391 به یکی از دفاتر شماره 5 و 44 و 46 و 260 تبریز تحویل نمایند.  
ضمنا جهت شرکت در مجمع عمومی هر عضو فقط حق قبول نمایندگی یک نفر را خواهد داشت .
هیئت مدیره جامعه سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۳٠ شهریور ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

جلسه عمومی دیدار با ریاست محترم سازمان

با توجه به اینکه آقای دکتر تویسرکانی ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور روز یکشنبه دوم مهر ماه جهت بازدید از مناطق زلزله زده و کلنگ زنی مدرسه روستای قلندر اهر که به همت کانون و از محل کمکهای جمع آوری شده از کانونها و جوامع سردفتری سراسر کشوراحداث خواهد شد آذربایجانشرقی و تبریزرا به قدوم مبارک خویش مزین خواهند فرمود لذا بدینوسیله از کلیه همکاران گرامی دعوت میشود در جلسه ای که جهت دیدار با ایشان تدارک دیده شده است راس ساعت 4 عصر روز یکشنبه مورخ 1391/7/2 در سالن اجتماعات جامعه سردفتران و دفتریاران حضور بهمرسانند.

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۳٠ شهریور ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

ثبت نام اینترنتی متقاضیان سند موضوع قانون اراضی فاقد سند رسمی

به اطلاع متقاضیان سند رسمی موضوع قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی وساختمانهای فاقد سند رسمی می­رساند:

با توجه به اینکه در جهت حل مشکل مالکین مشاعی و اشخاصی که املاک دارای سابقه ثبتی رابا مبایعه نامه عادی خریداری نموده اند و به دلیل موانع قانونی موفق به اخذ سند مالکیت ششدانگ نشده اند، قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمانهی فاقد سندرسمی وآئین نامه اجرایی آن به تصویب رسیده و مراتب به واحدهای ثبتی سراسر کشور ابلاغ گردیده است، در این راستا تاکنون نسبت به تعیین اعضاء هیأتها و راه اندازی دبیرخانه هیأت های موضوع قانون در بیشتر از 400 واحد ثبتی اقدام و همچنین دراجرای ماده 4 آئین نامه مذکور تمهیدات لازم به منظور پذیرش تقاضای الکترونیکی ازطریق سامانه صورت گرفته و سامانه مدیریت اینترنتی در خواست صدور سند موضوع قانون مذکور، طراحی و پیاده سازی شده است.

نظر به اینکه پذیرش تقاضای ثبت ملک مطابق ماده 4 آئین نامه مذکور مستلزم تهیه و ارائه نقشه ملک در هنگام ثبت نام در سامانه می باشد، بنابراین تأکید می­گردد.

متقاضیان محترم از طریق کارشناسان نقشه بردار سازمان نظام مهندسی ساختمان یا کارشناسان رسمی دادگستری در امور ثبتی و نقشه برداری یا نقشه برداران نظام کاردانی و یامهندسی مشاور نقشه بردار مورد تأیید معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور فایل نقشه ملک مورد تقاضای خود را با مختصات utm تهیه و تصویرمصدق مدارک خویش را آماده نمایید تا در ثبت نام الکترونیکی با مشکلی مواجه نشوند.

ضمناً جهت نحوه واریز وجوه قانونی از سوی متقاضیان به خزانه، هماهنگی های لازم با مراجع ذی ربط در جریان است که قریباً موضوع نهایی وپذیرش تقاضا به صورت الکترونیکی از طرف دبیرخانه هیات­ها آغاز خواهد شد. جزئیات فرم­های سامانه و روند ثبت الکترونیکی تقاضای صدور سند رسمی به شرح فایل پیوست ارایه گردیده است.

شماره تلفن های 32-66751031 اداره کل امور املاک سازمان، جهت پاسخگویی به سوالات، تخصیص یافته است.

راهنمای استفاده از سامانه از سایت سازمان ثبت ( فایل doc) ( فایل pdf)

فرم ParcelMap

منبع : سایت سازمان ثبت
نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱٤ شهریور ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

تشکر و قدردانی

با تشکر از کلیه همکاران و دوستان عزیر که درزلزله اخیر آذربایجان در شهر ها و روستاهای ورزقان و هریس و اهر که با کمکهای خودشان چه بصورت مادی و چه بصورت ارسال اقلام مورد نیاز به این عزیزان کمک رسانی کردند و در این امر خیرخواهانه شرکت نمودند و تشکر میکنم از همکاران وبلاگ نویسی که این فاجعه عظیم را در فضای مجازی اطلاع رسانی کردند و ابراز همدردی نمودند امیدوارم دعای خیر مصیبت دیدگان پشت و پناهتان باشد.

 

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱۱:٥٠ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢ شهریور ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

گزارش تصویری از دیدار تراکتور - هنرمندان

بعد از دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و تیم هنرمندان درآمد حاصله به زلزله زدگان اهدا شد

جهت دیدن عکسهای بازی بروی لینک زیر کلیک کنید

http://tractorspor.net/index.php?option=com_content&view=article&id=750:1391-05-31-20-30-00&catid=32:languages&Itemid=211

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم