.

این وبلاگ فقط جهت کمک به همکاران اطلاع رسانی میباشد وجنبه تبلیغاتی ندارد.

آیا این انصاف است؟؟؟؟؟

آیا انصاف است که سند قطعی با چنین مسئولیتی ١۵٠٠٠٠ریال و یک استعلام ثبتی که اول رایگان بعد ۴٠٠٠٠ ریال وقراراست  ٨٠٠٠٠ریال؟؟؟

90/01/22

کمیسیون تلفیق بودجه 90 تصویب کرد

محمد مهدی مفتح مخبر کمیسیون تلفیق لایحه بودجه با اشاره به ورود کمیسیون تلفیق به بخش احکام منابع درآمدی پس از پایان بررسی جدول منابع درآمدی لایحه بودجه گفت: براساس یکی دیگر از مصوبات کمیسیون تلفیق حکمی به لایحه بودجه اضافه شد که براساس آن میزان حق دریافتی نقشه های کاداستر( نقشه هوایی و حدود اربعه آن که بر عهده سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است) تعیین شد تا این طرح مهم در سراسر کشور اجرا شود.
    وی تاکید کرد: براساس این مصوبه مقرر شد در سال 90 برای گرفتن استعلام از سازمان ثبت، 80 هزار ریال و برای هر نقشه کاداستر 200 هزار ریال و برای واگذاری یکپارچه این نقشه یک میلیون و 500 هزار ریال از هر متقاضی از سوی سازمان ثبت دریافت شود که در مجموع از این بابت 60 میلیارد تومان به حساب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور واریز خواهد شد.
    مفتح همچنین از تصویب 525 میلیارد ریال درآمد اختصاصی سازمان هلال احمر از بابت دریافت حق نقشه های کاداستر از سازمان ثبت خبر داد. سخنگوی کمیسیون تلفیق درباره مصوبه دیگر این کمیسیون تصریح کرد: کمیسیون تلفیق همچنین مصوب کرد که در ازای واردات هر کیلو میوه و سبزی 500 ریال از وارد کننده اخذ شود که این موضوع در لایحه دولت نیز پیش بینی شده است.

منبع:روزنامه دنیای اقتصاد، مورخ 22/1/90، صفحه 6 (خبر)

http://irannotary.blogfa.com/post-609.aspx

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ فروردین ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم