.

این وبلاگ فقط جهت کمک به همکاران اطلاع رسانی میباشد وجنبه تبلیغاتی ندارد.

آگهی آزمون دفتریاری

آگهی آزمون دفتریاری سال 1390

احتراما" باعنایت به اینکه مقرر گردیده است دراجرای ماده 5 آئین نامه اصلاحی قانون دفاتر اسناد رسمی از افرادیکه مطابق ماده 3 قانون دفاتراسناد رسمی  از طرف سران دفاتر جهت تصدی سمت دفتریاری اول یا دوم پیشنهاد شده اند آزمون کتبی دفتریاری  به عمل آیدلذا  متقاضیان  واجد شرایط که معرفی نامه آن ها از طریق اداره کل ثبت اسناد واملاک استان مربوطه به سازمان منعکس شده است می توانند  بامراجعه به سایت اینترنتی به نشانی :    www.modiriat.orgنسبت به انجام ثبت نام و اخذ شماره رهگیری به نحو ذیل اقدام نمایند (اسامی متقاضیان واجد شرایط)

نحوه ثبت نام :

1- ثبت نام در سایت مذکور از تاریخ 16/9/1390 لغایت 25/9/1390قابل انجام می باشد  . 

2- متقاضیان می بایست عکس پرسنلی 4×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .

3-  پرداخت  هزینه برگزاری آزمون به مبلغ000/100 ریال به حساب شماره 1-3785381-2-142 بانک اقتصاد نوین کد 142  بنام موسسه معین اداراه قابل واریز درکلیه شعب که اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد ( مطابق نمونه نمایش داده شده در سایت فوق ) را در قسمت مربوط به پرداخت وجه وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

ملاحظات مهم جهت ثبت نام :

-        قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمائید .

-    ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات فرم تقاضای شرکت در آزمون را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .

-    شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمائید .

مواد امتحانی :

عبارت است از ادبیات فارسی  ، احکام ، هوش واطلاعات عمومی،قانون دفاتر اسنادرسمی ،حقوق ثبت.

تاریخ برگزاری آزمون و صدور کارت ورودبه جلسه :

 این آزمون در روزپنجشنبه مورخ8/10/1390 راس ساعت 13 برگزارخواهد شد ومحل برگــزاری آزمون منحصراً در تهران می باشد که آدرس حوزه های برگـزاری آزمون طی اطلاعیه های آتی اعلام خواهدشد.

صدور کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی خواهد بود لذا داوطلبین می توانند ازتاریخ5/10/1390    لغایت 7/10/1390    با مراجعه به سایت از طریق کد رهگیری کارت خود را دریافت نمایند.

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم