.

این وبلاگ فقط جهت کمک به همکاران اطلاع رسانی میباشد وجنبه تبلیغاتی ندارد.

اولین نشست وبلاگ نویسان حوزه سردفتری

پنج شنبه 24/9/1390کانون سردفتران و دفتریاران میزبان فعالان عرصه مجازی در حوزه سردفتری بود.

هر چند بسیار دوست داشتم در این جمع حاضر باشم و ازنزدیک با دوستان بسیار خوبم در این حوزه دیداری داشته باشم، لیکن حضور در این جلسه برایم کمی دشوار بود.اما به هر حال هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران، مانند همیشه برای میزبانی این جلسات زحمات فراوانی را متحمل شده بودند که همچنین  تشکر  از زحمات آقایان طاوسی، سلطانی، معصومی و اردستانی لازم و ضروری است.

در هر حال  ساعت 30/10و بعد از تاخیری یک و نیم ساعته در این جمع حاضر شدم.

پس از گذشت چند لحظه ای از حضور من، قرار شد تا دوستان حاضر خود را معرفی نمایند.

 دوستان و همکاران بسیار ارجمند جناب آقایان: موسوی گرمستانی،مجتهد،عادلی،شعبانی، ساداتی، رستمیان،متولیان،نورمحمدی،جلالی، بارعی،فتحی،پیرمحمدی، طباطبایی،احمد لو،عبادپور و خادمی و سرکار خانم حاتمی و سرکار خانم سهرابی حاضران جلسه بودند.

لحظه ای سپری شد و احساس نمودم جلسه از جریان اصلی خارج شده است و به آقای طباطبایی که ریاست جلسه را عهده دار بودند، معترض شدم.اعتراض وارد بود و قرار شد دوستان با زمان معین 5دقیقه به ایراد نظرات خود بپردازند.

 از نظر و صحبت تمام دوستان استفاده بردم و سخنان هر یک از همکاران برایم بسیار قبل توجه و ارزشمند بود و مانند همیشه حتی از نشستن کنار جناب آقای میراب زاده لذت بردم...

از ناراحتی پیش آمده برای جناب بارعی هم بسیار ناراحت شدم و ترک جلسه توسط ایشان مزید بر این ناراحتی شد که چرا از حضور او در این جلسه محروم شدیم...

واقعیت آن است که آقای خادمی سردفتر محترم 1مهاباد، در سخن خود جمله ای گفت که در تمام طول جلسه و حتی تا امروز(شنبه)که در حال نوشتن این مطلب هستم ذهن مرا با خود درگیر نمود.

 ایشان فرمودند: ما در راستای اطلاع رسانی ، قهرا نیابت پیدا کرده ایم......

 این جمله بسیار پرمعناست و روزهای بسیاری باید در ذهنم به این جمله بپردازم   و اگر به معنای واقعی این جمله برسم و بتوانم به آن عمل نمایم، برای تمام دوران حضور من در این حرفه کافی است.بگذریم....

 از دیدن سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 0تهران هم بسیار خوشحال شدم و از نظرات بسیار کارشناسی جناب آقای فتحی نهایت استفاده را بردم و از همه مهمتر به دلیل حضور در کانون پس از حدود 11ماه بسیار خوشحال بودم.

 تا نزدیک ظهر  همکاران  به  ایراد  نظرات  خود  پرداختند و  در  این لحظه  جناب  آقایان دشتی اردکانی، آقا صفری، میراب زاده و محمدی نیز به جمع  ما اضافه شدند و جناب آقای آقا صفری به ایراد سخن پرداختند.

بعد از سخنان ایشان، به دلیل الزام به حضور در جلسه مرکز آموزش علمی کاربردی کانون سردفتران، جلسه را ترک نمودم و ظاهرا جلسه پرسش و پاسخ و صرف نهار از برنامه های عصر جلسه بوده است.

به هر حال جلسه صبح بسیار مفید و موثر بود و امیدوارم  ادامه یافتن این جلسات، گام موثری در راه اعتلای کارکرد فضای مجازی در این حرفه باشد.از دوستانی هم که بانی این اقدام مفید شدند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

نویسنده : سردفتر مهرداد عزبدفتری : ٩:٢٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢٧ آذر ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم