.

هفت شهر عشق را عطار گشت؛ ما هنوز اندر خم یک کوچه‏ایم

هفت شهر عشق را عطار گشت؛ ما هنوز اندر خم یک کوچه‏ایم

چند روزی است که ثبت آنی هوش را از مابرده است شب در خواب هم موقع خوابیدن چشمهارا که میبندم کادر مربوط به بارگذاری جلوی چشمهایم می آید تا بارگذاری شود و بنده بخوابم .

فعال نبودن " اخذ شناسه یکتا برای سند "

راه حل : در صورت فعال نبودن " اخذ شناسه یکتا برای سند "در مرحله تایید سند به ابتدا به تب " هزینه ها " مراجعه نموده و سپس به تب زیرمجموعه آن " پرداخت هزینه ها " رفته  و شماره مرجع کارتخوان / فیش خود را وارده نموده و تاریخ به روز آنرا تعیین نموده و در قسمت پایین " دریافت کلیه هزینه های قانونی سند را تایید می نمایم." گزینه " بلی " را انتخاب نموده و  سپس روی گزینه ثبت در بالای صفحه کلیک نمایید. بعد از انجام عملیات ثبت در پایین صفحه روی عنوان "تایید دریافت هزینه های قانونی صدور سند " کلیک نمایید . حال اگر به تب " تایید سند " مراجعه نمایید مشاهده می کنید که " اخذ شناسه یکتا برای سند" فعال گردیده است.

۲- پیام "تاریخ ورود نباید بعد از تاریخ امروز باشد"

در هنگام ورود تاریخ اگر با این پیام مواجه شدید تاریخ را به صورت دستی و به صورت سال - ماه - روز وارد نمایید. یعنی ابتدا سال بعد اعشار سپس عدد ماه و باز هم علامت اعشار و سپس عدد روز را وارد نمایید.

۳- فعال نبودن فیلد انتخاب گزینه بلی در قسمت " دریافت کلیه هزینه های قانونی سند را تایید می نمایم " تب پرداخت هزینه ها

علت این مشکل این است که سند شما تکمیل نیست و قسمتی از سند ناقص است. به عنوان مثال برای سند موکل یا .... تعریف ننموده اید یا در قسمت مورد معامله اطلاعات تکمیل نیست . اگر دوباره روی قسمت محاسبه هزینه ها کلیک نمایید معمولا پیغام لازم را درا این خصوص خواهد داد بعد از رفع مشکل و تکمیل قسمت ناقص این قسمت نیز فعال می گردد.

۴- در پرینت پیش نویس یا نهایی برخی کلمات بریده بریده ظاهر یا چاپ گردیده است.

علت این امر این است که مطالبی را که شما از ورد کپی نموده اید دارای کشیدگی بوده است. برنامه ورد برای تراز نمودن برخی کلمات را در زمان تراز نمون کشیده می نماید و این امر باعث می شود که در تبدیل به صورت بریده بریده مانند م- و- ر-د و-ک-ا-ل-ت ظاهر گردد.

برای حل این مشکل بایستی کلماتی را که به این صورت ظاهر شده اند در برنامه کلیشه یا ورد خود یا در قسمت شرایط و متون حقوقی سامانه پاک نموده و دوبار تایپ نمایید.

۵- تاریخ در پرینت نهایی به هم ریخته است.

اگر در متن کلیشه یا ورد خود از تاریخ استفاده شده و در پرینت نهایی دچار بهم ریختگی شده بایستی اگر از ورد آنرا کپی نموده اید. آنرا در ورد با اعداد انگلیسی تایپ نمایید و یا در کلیشه یا قسمت شرایط و متون حقوقی به صورت سال - ماه و روز تایپ نمایید مشکل حل می شود.

۶- در تنظیم اسناد قطعی غیرمنقول به استعلام ثبت ایراد می گیرد.

در هنگام تنظیم اسناد قطعی غیرمنقول در صفحه ابتدایی استعلامات خود را وارد ننمایید و برای ورود استعلام های خود از تب استعلامات انتخاب نموده و ثبت نمایید.

نویسنده : مهدی لندرانی

http://www.notary4.blogfa.com/

/ 1 نظر / 37 بازدید
يعقوب رحماني سردفتر12مرند

دردمارانيست درمان الغياث