.

تشکیل جلسه در جامعه سردفتران آذربایجان شرقی

پیرو جلسه هیات مدیره جامعه با مدیر کل و مسئولین امور مالیاتی که مقرر شده بود جلسه عمومی با حضور تمامی همکاران سردفتر و دفتریار و مسئولین ذیربط از اداره امور مالیاتی تشکیل شده و مسایل مطرح و آموزشهای لازم نیز در رابطه با نحوه تنظیم فهرست معاملات فصلی ارائه گردد با توجه به هماهنگیهای بعمل آمده جلسه مذکور روز سه شنبه مورخ 1392/12/20 ساعت 5 عصر در محل سالن اجتماعات جامعه سردفتران و دفتریاران تشکیل میشود.

در ارتباط با فهرست معاملات فصلی مجددا تاکید میدارد اقدامات جامعه صرفا با توجه به درخواست تعداد کثیری از همکاران موقتا جهت عدم تعلق جرائم صورت گرفته و هیات مدیره جامعه بر موضع قبلی خود تاکید و اصرار دارد.

در این جلسه جناب آقای سفیری معاون مالیاتی اداره کل امور مالیاتی استان بهمراه جناب آقای قنبر بنیاد ، جناب آقای عبداله زاده ، جناب آقای پزشکی و جناب آقای لطفعلی زاده به ترتیب در ارتباط با فهرست معاملات فصلی ، مالیات مشاغل ، مالیات حقوق کارکنان ، مالیات ارزش افزوده حضور خواهند داشت و به سوالات همکاران پاسخ خواهند داد.
 

/ 1 نظر / 31 بازدید

شرکت آفرین ، نماینده رسمی فروش سامانه پیامکی (اس ام اس پنل) جهت تکمیل کادر فروش خود از سراسر کشور در زمینه فروش پنل ارسال و دریافت پیامک استخدام می نماید. خاطر نشان می شود، پورسانت بسیار ویژه از هر 35% از هر فروش به بازاریابان تعلق خواهد گرفت 09154445156 مدیریت فروش: مسعود یوسفی Www.smsafarin.ir info@bimeafarin.ir